Ekonomi

TOKİ 22 ilde 244 işyerini açık artırmayla satışa çıkarıyor

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 27 Aralık’ta 24 ilde 244 iş yerinin ihale yöntemiyle satışına başlayacak.

TOKİ tarafından 24 ilde 224 iş yeri için gerçekleştirilecek ihale, Ankara Bilkent Otel ve Konferans Merkezi ile TOKİ İstanbul Hizmet Binası’nda yapılacak. Müzayedeye internet üzerinden de (www.emlakmuzayede.com.tr) teklif verilebilecek. Alıcılar yüzde 25 peşinat ve 120 ay vade ile iş yerlerine sahip olabilecek. 27 Aralık’ta yapılacak ihalenin bankacılık hizmetleri Türkiye Halk Bankası ve TC Ziraat Bankası tarafından yürütülecek. Başvurular ve teminatlar belirtilen bankaların tüm şubeleri aracılığıyla kabul edilecektir. Satışa sunulan işyerlerinin illere göre dağılımı şöyle:

” Adana, Afyonkarahisar, Aksaray, Ankara, Balıkesir, Bursa, Çankırı, Çorum, Elazığ, Erzurum, Gümüşhane, Isparta, Kahramanmaraş, Kars, Kırşehir, Konya, Kütahya, Manisa, Osmaniye, Rize, Sivas, Trabzon, Van ve Yozgat”.

İhale ile ilgili detaylı bilgiye “www.toki.gov.tr” ve “www.emlakmuzayede.com.tr” internet adresleri ile “444 86 54” ve “0 212 608 15 00” telefon numaralarından ulaşılabiliyor. – ANKARA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu